O nas

Magazyn Nisza jest trójmiejskim portalem poświęconym pasji, sztuce i przede wszystkim ludziom. Opowiadamy o nadchodzących wydarzeniach, realizujemy z nich skróty oraz rozmawiamy z rzemieślnikami i twórcami. To właśnie te osoby, które często poświęcają naprawdę wiele by realizować swój cel, są dla nas najważniejsze. Chcemy, by zostali zauważeni. Zainteresowany? Napisz do nas za pośrednictwem mediów społecznościowych, lub maila. Skontaktujemy się, porozmawiamy i wymyślimy najlepszą formę przedstawienia Twojej pracy.

Współpraca​

Dla Wydawnictw:

Jeśli liczycie się z naszą szczerą opinią i chcecie przesłać egzemplarz recenzencki książki, płyty, komiksu czy innego tworu, prosimy o kontakt mailowy. Gwarantujemy promocję na naszych social mediach, opartą o nasze przemyślenia. Uważamy że w erze social mediów, rzetelność powinna odgrywać pierwsze skrzypce.

Branża Eventowa:

Jeśli organizujesz wydarzenie, które wymaga rozgłosu, może będziesz zainteresowany patronatem medialnym? Nadchodzące wydarzenia omawiamy w formie cyklicznego, cotygodniowego przeglądu – Zarys Tygodnia, realizujemy skróty, wywiady itd. Gwarantujemy pojawienie się na naszych wszystkich kanałach społecznościowych.

Inne:

Masz pomysł na inny rodzaj współpracy? Przedstaw go nam mailowo, żaden nie pozostanie bez odpowiedzi.

Redaktor naczelny

portret
Damian Kwiatkowski

Z zawodu fotograf, grafik. Z zamiłowania pasjonat filmu i muzyki.
Poszukując swojej niszy, postanowił zrealizować marzenie dzieciństwa – stworzyć magazyn.

Dane Redakcji:

Trępnowy 22
82-230 Nowy Staw
tel.: 514 920 412
kontakt@magazyn-nisza.pl