Zarys Tygodnia

Cześć. W tym tygodniu pojawi się nowy wywiad z serii „Ludzie i ich pasja”. Bądźcie z nami w najbliższy czwartek. A teraz garść nadchodzących wydarzeń.

1. Trójmiejskie targi twórców, to wydarzenie na które wybiorę się osobiście z dużą przyjemnością. Drobni rzemieślnicy, niewielkie pracownie, lokalni twórcy, a wszystko w jednym miejscu.

2. Czy chcielibyście pracować nad fabułą filmową lub komiksową? Jeśli tak, jest mu temu świetna okazja. IKM zaprasza na warsztaty scenariopisarskie – Podróż przez opowieść.

3. IKM w tym tygodniu będzie miał dużo więcej wspólnego ze słowem pisanym. W tym tygodniu startuje wydarzenie Dobre Słowa, które w swoim planie prócz warsztatów pisarskich ma spotkania i debaty z ludźmi na stałe połączonymi ze słowem pisanym.

4. Ratusz Staromiejski zaprasza na ostatnie wydarzenie z cyklu „Nowa Muzyka w Starym Ratuszu”. Tym razem uczestnicy przeniosą się w czasie by usłyszeć pierwszą kompozycję napisana przez komputer i zobaczyć klasyczne syntezatory modularne.

O tworzeniu muzyki przez komputer wspominałem kiedyś w naszym podejście przy okazji odcinka „Jak stworzyć przebój”. Jeśli chcecie posłuchać – to link do niego.

Wcześniejsze wydarzenia – Archiwum Zarysu.

23.11.2021 DK