Grip

Dziś przygotowałem dla was kilka słów o pracy. Dlaczego zawracam wam głowę pracą w trakcie urlopów, wakacji i wypoczynku? Wszystko za sprawą książki, która przypadkowo wpadła do moich rąk. Książka ta opowiada o efektywnej pracy, a konkretnie o metodzie GRIP, stworzonej przez Ricka Pastoor’a.

Metoda GRIP to zbiór porad, które mają pomóc nam lepiej zarządzać czasem i energią, a co za tym idzie – mają wycisnąć z naszej pracy to co najlepsze. Wszystko w oparciu o narzędzia powszechnie dostępne, co czyni tą metodę szalenie uniwersalną. Bez względu na to czy jesteś dyrektorem wielkiej firmy, czy startujesz z własnym start-upem, metoda GRIP ma pomóc ci uporządkować twój dzień, tydzień, a nawet rok.

Osobiście po lekturze tej książki, postanowiłem wcielić zawartą w niej metodę w życie. Tylko w ten sposób przkonam się, czy ma ona faktycznie sens. Dlatego też, ta recenzja jest nieco inna niż zwykle. Tym razem postanowiłem przedstawić pokrótce metodę GRIP i podzielić się z wami pierwszymi wrażeniami po wcieleniu jej do mojego dnia. Jednak to nie koniec. Za jakiś czas wrócę z kolejnym filmem, w którym będę mógł opowiedzieć o tym systemie nieco więcej. To co, widzimy się za jakiś czas?

Książkę znajdziecie na stronie wydawnictwa WSQN – w tym miejscu.

DK 11.08.2022